NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Tüm Bronz Halı Şubelerinden Canlı Sipariş

Halılarınızı mağazalarımıza gelerek ürünleri bizzat görerek dokunarak ve hissederek seçebilir. Uygun Fiyatlar ve birbirinden farklı ödeme seçenekleri ile sipariş geçebilir ve hemen teslim alabilirsiniz. Bizim Size Tavsiyemiz Bu Seçeneği İlk Planda Tutmanız.

Online Mağazamızdan Online Sipariş

Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Online Mağazamızdan Beğendiğiniz Ürünleri Sepete Ekleyerek Kredi Kartı Havale Ve Mail Order Seçeneklerinden Herhangi Biri ile Ödemenizi Yapabilir. Seçeceğiniz Kargo Şirketi İle Adresinizde Teslim Alabilirsiniz.

Sosyal Medya Kanallarımızdan Online Sipariş

Bronz Halı Olarak Sosyal Medyanın Gücünü Biliyor Ve Bu Alanda da Olmaya Gayret Gösteriyoruz. sürekli Değişen Ve Gelişen Yapımızla Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin Ve Youtube Sayfalarımızla İletişime Geçebilir Bu Kanallarıdan da Bize Sipariş Geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden Telefonla Sipariş

Diğer Tüm Sipariş Şekilleri Size Zor Geldiyse 0212 675 11 91 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir ve Müşteri Hizmetlerimizle görüşerek beğendiniz ürünleri sipariş geçebilirsiniz.

NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

Nakit Ödeme

Tüm Şubelerimizden Fatura Ve Makbuz Karşılığı İstediğiniz Döviz Cinsi İle Ödeme Yapabiliriniz. Yapacağınız Ödeme Karşılığında Tahsilatı Yapan Personelimizden Mutlak Suretle Makbuzunu İstemeyi Unutmayınız. 

Kredi Kartı İle Ödeme

Tüm Şubelerimizde Ve İnternet Mağazamızda Tüm Yerli Ve Yabancı Kredi Kartları İle Ödeme Yapabilirsiniz. Visa, Master ve Maestro Kartlarla Tek Çekim Yada Taksitli Ödeme Yapabilir. Anlaşmalı Bankalarımızın Size Sağladığı Özel Avantajlardan Faydalanabilirsiniz.

Eft Veya Havale İle Ödeme

Tüm Ödemelerinizi Banka Havalesi Ya da Eft Olarak Banka Hesaplarımıza Gönderebilirsiniz. Ödemeyi Yaparken Mutlaka Açıklama Kısmına Siparişi Geçen Kişinin Adı Soyadı Ve Telefon Numarasını Yazınız. Banka Hesap Numaralarımıza Ulaşmak için Lütfen Tıklayınız.

Mail Order İle Ödeme

Kredi Kartı Ödeme Talimatı İle ödeme Yapmak İçin Dolduracağınız Mail Order Formu, Önlü Arkalı Kimlik Görseli ve Yine Önlü Arkalı Kredi Kartı Görselini Bize Faks Yada Mail Yolu İle Ulaştırmanız Durumunda Ödemenizi Hemen Yapabilirsiniz Mail Order Formu İndirmek İçin Tıklayınız.

Başa dön