Sıkça Sorulan Sorular

Satışa Sunduğumuz Halıların %95’i Kendi Fabrikalarımızda Üretilmektedir. Ancak Geri Kalan %5’i  Yurt dışından İthal Edilmektedir. 

Mağazalarımızda Toplam 6500 Farklı Desen Ve Birbirinden Farklı Renk Ve Ölçü Seçenekleri Mevcuttur. Bu Nedenle Mağazamızdan Eli Boş Dönme İhtimaliniz Çok Düşüktür Kaldıki Bizde Bulamadığınız Halıyı Başka Hiçbir Mağazada Bulma Şansınız Yoktur. Eğer ki İstediğiniz Halıyı Bulamazsanız Sizin İçin Özel Tasarım Halı Yaptırabilir Ve İstediğiniz Halıyı Satın Almanıza Yardımcı Oluruz.

Her Halının Fiyatı Üretim Şekli, İplik Türü, Desen Ve Modele Göre Değişmekte Olup, Fiyatlandırma Tamamen Maliyete Göre En düşük Düzeyde Tutulmaktadır. Mağazamız Her Türlü Zevke Ve Cebe Hitap Etmesi Bakımından İstediğiniz Fiyata İstediğiniz Halıyı Satın Alma İmkanı Yaratmakla Beraber Fiyatlarımız Piyasaya Göre Oldukça Uygundur.

Mağazamızdan Yapacağınız Alışverişlerde Beğendiğiniz Ürünlerin Beğendiğiniz Renkleri Ve İstediğiniz Ölçüleri Stokta Mevcut İse Ürünlerinizi Hemen Teslim Alabilirsiniz. Ancak Halı Çok Geniş Bir Ölçü Ve Renk Yelpazesine Sahip Olduğundan İstediğiniz Ölçü Elimizde Mevcut Değilse Ürünü Fabrikadan Üretimden Çıkması Beklenmekte Ve Üretimden Çıkar Çıkmaz Arzu Ederseniz Siz Gelip Alabilir Arzu Edersenizde Kendi Araçlarımız Veya Kargo İle Adresinize Teslim Edebiliriz.

İstediğiniz Bir Çizimi Sizin İçin Yaptırabilir Yada Bizim Tasarladığımız Halılardan İstediğinizi Sizin Seçtiğiniz Renklerle Ürettirebiliriz? Geniş Bir Model Ve Renk Kartelamız Mevcut Olduğundan Hayalinizdeki Halıyı Mağazamızda Yaptırmanız Çok Basit. Özel Tasarım Halıların Üretim Sürecİ Yaklaşık Olarak 30-45 Gün Arası Sürmekte Olup Özel Tasarım Halılarımızda Bizden Kaynaklı Bir Hata Olmadıkça Değişim Ve İadesi Mevcut Değildir.

Mağazalarımızda Tüm Kredi Kartları, Nakit Ve Havale/Eft İle Ödeme Yapabiliriniz. Kredi Kartına 12 Aya Varan Vade Seçenekleri İle Sipariş Geçebilirsiniz. Ancak Mağazamızda Senet, Sözleşme Ve Elden Taksit Yapılmamaktadır.

Hiçbir Tekstil Ürünü Leke Tutmamaya Karşı Garanti Veremez Ancak Üretim Teknolojimiz Tamamen Halıların Lekelerinin Kolay Bir Şekilde Temizlenmesi İçin Tasarlanmıştır. Bu Bakımdan Halılara Yapılan İlk Müdahele Çok Önemlidir Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kaliteli Halıların Bazı Özellikleri Mevcuttur. Bunlardan En Önemlisi İplik Türüdür. Piyasada Naylon Diye Tabir Edilen Halılar Polyamid İplik Türü İle Üretilir Ve Kesinlikle Hav Çıkarmaz Ancak Halıda Kullanılan En Kaliteli İplik Türü Olan Viskon Ve Akrilik İplikler Yün Tuşeli Olduğundan  Belli Bir Süre Hav Çıkarmaktadırlar. Ve Belli Süre Sonra Hav Çıkarmayı Bırakırlar Kesinlikle Hav Çıkaran Halılar. Kalite Bakımdan En Kaliteli İplik Türü ile Üretilmiştir.

6500 Model Halının %50’sinden Fazlasını İstediğiniz Ebatlarda Yapabiliyoruz. İstediğiniz Ölçüyü Tarafımıza Bildirmeniz Durumunda İstediğiniz Ölçülerde Ve İstediğiniz Kenar Şekline Göre Yaptırılıp Teslim Edilmektedir.

Halıların Teslimatı İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

İade Ve Değişimle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Her Halının Kendine Özgü Bir Temizleme Talmatı Mevcuttur Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Başa dön