ÜRÜN İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürün Değişim Şartları

Bronz Halı Mağazalarından Ya Da www.bronzhali.com İnternet Sitesinden Almış Olduğunuz Ürünleri Tüm Şubelerimizden Faturanızı İbraz Ederek Değiştirebilirsiniz.

Özel Ölçü Ve Özel Tasarım Ürünlerin Değişimi Kesinlikle Söz Konusu Değildir. Özel Ölçü Ve Özel Tasarım Ürünler Adındanda Anlaşılacağı Üzere Size Özel Olarak Yaptırılmıştır. Bu Tarz Ürünlerin Değişimi Maalesef Hiçbir Nedenle Kabul Edilmemektedir.

Ürün Değişim Şartlarımızdan Biriside Değişimi Yapılacak Ürünün Kesinlikle Kullanılmamış Olması Şartıdır. Hijyenik Açıdan Halıların Kullanılmamış Olması Son Derece Önemlidir Bu Nedenle En Ufak Bir Kullanım İbaresi Olduğu Taktirde Ürün Değişimi  Maalesef Yapılmayacaktır.

Bronz Halı Kurumsal Bir Yönetim Anlayışına Sahip Son Derece Profesyonel Yönetilen Bir Firmadır.  Bu Nedenle Tüm Müşteri Kayıtlarına Tüm Şubelerimizden Ulaşılabilmektedir. Gerek Online Gerekse Mağazalarımızdan Aldığınız Ürünü Herhangi Farklı Bir Şubemizden Değişim Yapabilirsiniz.

Ürün İade Şartları

Ürün İadelerinde Türkiye Cumhuriyeti 6502 Tüketici Korunması Hakkındaki Kanunlar Çerçevesinde Ürün İadenizi Yapabilirsiniz. Aldığınız Ürünün İadesinde Mutlaka Faturanız Ve İade Formunu Tarafımıza Teslim Etmeniz Gerekmektedir. Faturanız Firmanız Adına Kesilmişse Ürün İade Sırasında Mutlaka Bronz Halı Ünvanına Kesilmiş İade Faturasını Firmamıza Teslim Etmelisiniz.

İade işleminden Önce Ürününüz ve Ürün İade Formunu İade Nedeniyle Birlikte Doldurup Tarafımıza  Göndermeniz Yada Teslim Etmeniz Gerekmektedir. Ürün Mağazamıza Geldiken Sonra Kalite Kontrol Ekibimiz Tarafından Kontrol Edilmekte Ve Kullanılmadığı Tespit Edildiği Taktirde İadeniz Kabul Edlilip. Muhasebe Departmanına İade İle İlgili Bilgi Verilip Ödeme İşlemlerinin Tamamlanması Beklenmektedir

Ürün İade Talebiniz Kabul Olduktan Sonra Ödemeniz Kredi Kartı İle Yapılmışsa Kredi Kartınıza Bankanızın Belirlediği Şekilde İade Edilecektir. Taksitli Çekimlerde Bazı Bankalar Ödemeyi Taksit Taksit Yaparken Bazı Bankalar İse Tek Seferde Yapmaktadırlar. Bu Durum Tamamıyla Bankanızın İnsiyatifindedir. Nakit, Eft Ve Havale İle Yapılan Ödemeleriniz Tarafımıza Bildireceğiniz Bir Banka Hesap Numarasına Gönderilmektedir. İade Talebiniz Kabul Edildikten Sonra İadeniz 3-10 İş Günü Arasında Yapılmaktadır.

Halınız Size Özel Olarak Üretilmiş ,Kullanılmış, Tarafımıza Teslim Sırasında Zarar Görmüş, Faturası Kaybedilmiş Ürünler Kesinlikle İade Alınmamaktadır

Başa dön