Bronz Halı İlk Mağazasını Maskoda Açtı

Uzun Yıllar Ticaretin İçinde Bulunan Tecrübeli İş insanı Feyzullah Nazlı Ve Genç Girişimci Bayram Aykut’un Birlikte Kurmaya Karar Verdikleri Bronz Halı İlk Yatırımını Masko Mobilyacılar Kentindeki Devasa Mağazayla Yaptı.

Uzun Yıllar Perekande Sektöründe Hizmet Veren Feyzullah Nazlı Yaptığı Açıklamada; Avize, Perde, Aksesuar Ve Halı Olmak Üzere 40 Yıldır Ticaretin İçindeyim Ancak Bronz Halı Projesi Beni Bugune Kadarki Projelerin İçerisinde En Çok Heyecanlandıran Proje Olması Bakımından Ayrı Bir Önem Taşıyor. İlk Mağazamızı Maskoda Açmamızın Nedeni Maskonun Mobilya Halı Avize Ve Perde Sektörünün Merkezi Olması Sebebiyledir. Ancak Amacımız Asla Tek Mağaza İle Yetinmek Değildir. Halı Perakendeciliği Anlamında Gayri Profesyonel Çalışan Mağazaların Olması Sebebiyle Halı Perekande Sektörü Maalesef Gelişememiştir. Bu Nedenle Profesyonel Hizmeti Ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Halı Perakande Satışında Zincir Mağazaları Oluşturmak İstiyor Ve Türkiye’nin Tüm İllerinde Ve Birçok İlçesinde Hizmet Vermek İstiyoruz. Diyerek Sözleri ni Tamamladı.

Genç Girişimci Bayram Aykut İse; Bronz Halı Projesi İlk Ortaya Çıktığında Çok Heyecanlandım Hem Üretimini Hemde Perakende Satışını Yapma Fikri Enteresan Geldi Bayi Sistemini Oluşturup Tüm Mağazaları Kendi Bünyesinde Yönetmek Oldukça İyi Bir Fikirdi Profesyonel Bir Yönetim Anlayışı, Kalite, Fiyat Tutarlılığı Ve Müşteri Odaklı Çalışma Fikri İle Projeye Başladık. Umarım Allah’ın İzni İle Daha Önceki Tüm Projelerimizde Olduğu Gibi Bronz Halı Projesindede Başarılı Oluruz.Diyerek Sözlerini Noktaladı.

Masko Mobilya Kenti 2/A Blok No:33-35-37-39 Başakşehir İstanbul Adresinde Faliyetine Başlayan Bronz Halı Modelleri Desenleri Ürün Kalitesi Ve Fiyatları İle Masko Mobilya Kentinde Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyor

 

Başa dön